Compliance Officer w Twojej firmie

Nie zwlekaj, zacznij już dzisiaj...

 

Compliance

 Sposób na dobre zarządzanie spółką i nadzór nad nią, to potrzeba każdej organizacji, sposób którego rozwiązaniem może być zrównoważony jej rozwój dzięki minimalizowaniu ryzyk poprzez zapewnienie zgodności, zapewnienie przestrzegania przepisów prawa, regulacji wewnętrznych oraz standardów rynkowych oraz dzięki funkcji kontroli oraz zarządzania ryzykiem braku zgodności. Wszystkie te cechy wynikają z systemu Compliance pozwalającego na śledzenie coraz bardziej skomplikowanego otoczenia prawnego i odpowiedniego dostosowywania do niego wewnątrz firmowych procedur i procesów. Dzięki prawidłowo działającemu systemowi Compliance firma staje się bardziej efektywna, konkurencyjna i skutecznie zarządza ryzykiem. 

Dlaczego my

 

Zespół BCO Poland posiada szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia właściwej polityki zgodności przedsiębiorstwa z obowiązującymi oraz wprowadzanymi regulacjami prawnymi, a także zasadami etycznymi i wewnętrznymi regulacjami narzucanymi sobie przez firmę. Nasze doświadczenie wywodzi się z wcześniejszych procesów prowadzonych w ramach usług bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych, audytów finansowych, a także przeprowadzonych już projektów w poszczególnych obszarach Compliance. Kadra zarządzająca, zespół Compliance Officerów, Inspektorów Ochrony Danych, Audytorów wiodących i wewnętrznych z zakresu ISO, Radców prawnych...

Nasz zespół

Approved Compliance Officer

Damian Stachyra
Damian Stachyra

Compliance Officer

press to zoom
Maciej Kłos
Maciej Kłos

Compliance Officer

press to zoom
Przemysław Chąciak
Przemysław Chąciak

Compliance Officer

press to zoom

Aktualności

"Integrity to jedno z nieprzetłumaczalnych angielskich słów, które może oznaczać zarówno integralność i spójność jakiegoś systemu, jak i uczciwość i prawość człowieka.

W sensie moralnym jest więc słowo integrity wyjątkowo silnym pojęciem, oznaczającym osiągnięcie pełni poprzez prawość i wyrzeczenie się kłamstwa Piękny termin, jednocześnie słowo klucz w credzie korpusu wywiadu Armii Stanów Zjednoczonych"
Zygmunt Miłoszewski
Infolinia: 793 138 112
E-mail: biuro@bcopoland.pl
Korespondencja:
BCO Poland Sp. z o. o.
 
Warszawa: Belgradzka 46, lok. 14 02-793 Warszawa
Wrocław: Piłsudskiego 74, 50-014 Wrocław

Kontakt

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18, zapraszamy do kontaktu.

Administratorem danych osobowych jest BCO POLAND Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 74. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj